fbpx

Proč zvolit hliníkový plot?

PROČ ZVOLIT PLOT Z HLINÍKU?

Hliníkový plot je ideálním řešením pro každý rodinný dům, u kterého chcete vyvážit krásu a praktičnost. Nabízí několik výhod, které si nyní společně rozebereme.

VZHLED

Prvním klíčovým prvkem hliníkového plotu je jeho vzhled. Hliníkové ploty jsou krásné, elegantní a jejich moderní design se hodí k jakémukoli domu. Oproti dřevěným plotům působí luxusnějším dojmem.

VÝDRŽ

Dalším důvodem, proč si pořídit hliníkový plot, je jeho výdrž. Hliník je velmi odolný vůči všem vlivům počasí, takže jeho životnost dosahuje desítek let. Investici do hliníkového plotu je tedy opravdu potřeba brát jak dlouhodobou.

LEHKOST

Také je třeba zmínit, že hliníkové ploty jsou velmi lehké a snadno se montují. Pokud je vše správně zaměřeno a připraveno, není problém celou sestavu hliníkového plotu včetně vjezdové brány apod. namontovat během jednoho dne!

BEZPEČÍ

Hliníkové ploty také nabízejí vyšší míru bezpečí oproti dřevěným plotům. Jsou velmi odolné proti poškození a proto je velmi těžké je překonat.

ODOLNOST

V neposlední řadě je hliník odolný vůči korozi. Nepotřebujete tak důkladnou údržbu, aby váš plot vypadal dobře a fungovaly správně.

V krátkosti řečeno, hliníkové ploty jsou opravdu ideálním řešením pro každou rodinu, která si svůj rodinný dům chce elegantně, chytře a především dlouhodobě kvalitně oplotit. U nás v ALUXU najdete kompletní sortiment lamelových plotů, vjezdových bran i vchodových branek. To vše doplněno o kompletní sortiment příslušenství od elektrických pohonů až po poštovní schránky.

ALUX News

VELKÁ BŘEZNOVÁ

30% sleva

NA PLOTY A BRÁNY ALUX ZETA S DODÁNÍM DO 4 TÝDNŮ!